Leverans och besöksadress:

Industrial Radio Control AB
Grillvägen 4
785 45 Björbo
Telefon växel:0241-21455

Våra öppettider är måndag till fredag 07:00-16:30

 

Försäljning :

 Radiosystem  standard 

E-post säljavdelning: sales@ircab.se

 

Anders Fors : 0241-157942 anders@ircab.se

Björn Sjöberg : 0241-157947 bjorn@ircab.se

Patrik Elg : 0241-157935  patrik@ircab.se 

Lars Händemark : 0241-157946 lars@ircab.se

 

Specialanpassade radiosystem:

 

Joakim Elg : 0241-157936 joakim@ircab.se

Ola Erkers : 0241-157934 ola@ircab.se 

 

Försäljning :

Kabelupprullare & slangupprullare

övrigt sortiment:

E-post säljavdelning: sales@ircab.se

 

Patrik Elg : 0241-157935  patrik@ircab.se 

Lars Händemark : 0241-157946 lars@ircab.se

 

 

Service, Reservdelar & Tillbehör:

Telefon växel:0241-21455

Mail:service@ircab.se

 

Formulär för nerladdning: 

Här hittar du vårat serviceformulär i PDF

ladda ner och fyll i nödvändiga uppgifter och skicka med 

utrustningen som ska repareras:   

 

Serviceformulär-2017

 

Service
Vid problem - Kontakta vår serviceavdelning

service@ircab.se

Kontakt
Telefon växel: +46 (0)241-21455

sales@ircab.se

Industrial Radio Control 
 Grillvägen 4  785 45 Björbo